Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W piątek 15 października odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej upamiętniające rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. Był to dzień szczególny – święto nauczycieli, wychowawców oraz pracowników szkoły.

Uroczystość zgromadziła nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz uczniów naszej szkoły. Dyrektor podkreślił rolę jaką odgrywają nauczyciele i wychowawcy w kształtowaniu serc i umysłów młodych ludzi oraz znaczenie szkoły w przygotowaniu ucznia do sprostania wyzwaniom współczesnego świata. Okazją do wyrażenia uznania za zaangażowanie i podejmowane działania było wręczenie Nagród Dyrektora Szkoły.

Część artystyczną pod kierownictwem Pani Katarzyny Ślusarz przygotowały klasy 4c i 4a.