Bal karnawałowy

We wtorek 11 lutego odbył się bal karnawałowy dla młodszej społeczności naszej szkoły. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy uczniowie przy dźwiękach różnorodnej muzyki bawili się wyśmienicie. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami, a zwycięzcy nagradzani cukierkami. Wybrano króla i królową balu. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek i watę cukrową. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Na kolejny trzeba poczekać cały rok. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim dzieciom wiele radości.