Dzień Dziecka w świetlicy szkolnej na sportowo pod hasłem „Bawmy się razem”.

W dniu 26 maja na boisku szkolnym odbyła się sportowa rywalizacja dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej na torze przeszkód dostosowanym do umiejętności i możliwości ruchowych dzieci klas I –III. Do rywalizacji przystąpiło 63 uczennic i uczniów. Zadaniem uczestników było pokonanie przeszkód w jak najkrótszym czasie ( czołganie, slalom, przenoszenie ciężkiego przedmiotu, przeplatanie szarfy, przeskoki przez przeszkody). Wszyscy uczestnicy ukończyli rywalizację, ale jak to w sporcie bywa należy wyłonić zwycięzców, i tak w kategorii dziewcząt :

I miejsce Zuzanna Wójcik czas 41.81

II miejsce Nicola Malaca czas 43.02

III miejsce Oliwia Szeleźnik czas 43.99

W kategorii chłopców:

I miejsce Antoni Nawrocki  czas 38.06

II miejsce Bartosz Gorczyca  czas 42,48

III miejsce Kajetan Mrożek czas  42.90

Po sportowej rywalizacji był czas na odpoczynek i regenerację. Na uczestników czekały owoce, które są źródłem wielu witamin tak ważnych w rozwoju każdego dziecka.

Do wszystkich uczestników tej zabawy:

NAJLEPSZYM NIE JEST TEN, KTO ZWYCIĘŻA, LECZ TEN KTÓRY WALCZY DO KOŃCA.