Dzień Pluszowego Misia

Kto z nas nie miał w dzieciństwie swojego ukochanego pluszowego misia, takiego, bez którego nie można było zasnąć? 25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel dzieci i najmilsza przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

Dzieci poznały także historię  pluszowego misia, przypomniały sobie bajki w których  występują misie. Po południu bawiły się przy piosenkach o misiach,  lepiły misie z plasteliny oraz oglądały bajkę o Misiu Uszatku i Colargolu.

Ten ,,misiowy” dzień był super. Wszyscy z uśmiechem wracali do domu w swojej misiowej opasce, by jak najszybciej przytulić się do swojego ukochanego pluszowego przyjaciela.