5 listopada 2023

W słoneczny listopadowy poranek, uczniowie „ siódemki” klas 0 – 3, wyszli na korytarze szkoły w pięknych, bajkowych strojach. W tym dniu obchodzony był „Dzień postaci z Bajek”. Dziewczynki i chłopcy przy zaangażowaniu wychowawców, pokazywali swoje artystyczne talenty, kreatywność oraz pomysłowość w doborze barwnych, pięknych strojów.

W bibliotece szkolnej odbył się również konkurs zagadek, związanych ze znajomością baśni i bajek. W wesołej atmosferze, uczennice koła bibliotecznego wraz z nauczycielem biblioteki, oceniali najmłodszych uczestników konkursowych zmagań, którzy wykazali się doskonałą znajomością baśniowych tekstów.  Przygotowania dziewczynek i chłopców zostały nagrodzone upominkami i dyplomami.

Niech bajeczne, czytelnicze doznania, uśmiech oraz radość, towarzyszą naszym uczniom przez długi czas.