„Dzień  rodziny” w świetlicy szkolnej

Po długich przygotowaniach 15 czerwca świetlica szkolna wystawiła przedstawienie “Królowa Śniegu” dla swoich kolegów i koleżanek z klas 0 – 3, a następnie dla rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty.

„Królowa śniegu” to baśń Hansa Christiana Andersena z bogatym przesłaniem, odpowiednia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. To piękna opowieść o tym, jak okruchy rozbitego lustra, symbolizujące zło, mogą wkraść się do naszego serca i sprawić, że chłód i obojętność zniszczą pozytywne spojrzenie na życie i podejście do innych ludzi. Ale jest to przede wszystkim opowieść o sile miłości i przyjaźni potrafiącej przezwyciężyć wszelkie przeszkody, by zmienić nawet najtrudniejszą rzeczywistość i wykreować ją na nowo.         Scenografia, piękne stroje, a przede wszystkim wspaniała gra dzieci sprawiły, że oklaskom nie było końca.

Małym aktorom gratulujemy występu i życzymy, by na swej drodze spotykali tylko prawdziwych przyjaciół, gotowych pomóc im w każdej sytuacji!