Jasełka w Domu Pomocy Społecznej

W tym dniu drugoklasiści wraz z wychowawczyniami pojechali do Domu Pomocy Społecznej w Bochni, przy ul. Karolina, aby swoim występem umilić czas jego mieszkańcom. Zaprezentowane zostały tam Jasełka po krakowsku, które były darem serca naszych dzieci dla seniorów. Gra małych aktorów oraz ich zaangażowanie dostarczyły wielu wzruszeń, a także zachęciły wszystkich widzów do aktywnego w nich udziału poprzez wspólne kolędowanie. Spotkanie wzbudziło wiele emocji nie tylko wśród mieszkańców Domu Pomocy Społecznej, ale również wśród naszych uczniów, którzy podarowali im najwspanialszy prezent – szacunek, podziw oraz chwile radości. Na zakończenie p. Dyrektor podarowała nam anioła wykonanego przez podopiecznych życząc samych piątek w szkole. Te chwile  na długo pozostaną w naszej pamięci i sercach. Przekonaliśmy się jak niewiele trzeba, aby sprawić drugiemu człowiekowi radość i choć przez chwilę pozwolić zapomnieć o szarości dnia.

Koordynatorzy: wychowawczynie klasy 2a,2b,2c,2d