Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w 0c i 0d

We wtorkowe przedpołudnie dzieci z oddziałów przedszkolnych świętowały Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W salach zeróweczek pojawiły się księżniczki, elfy, superbohaterowie i rycerze. Przybyli także Pikatchu, Harry Potter, Czerwony Kapturek oraz słynna Myszka Mickey. Z okazji święta naszych ulubionych bohaterów filmowych i książkowych dzieci wzięły udział w zabawach i konkursach przygotowanych przez panią Kasię i panią Agnieszkę. Były zagadki słowne, zagadki muzyczne, zabawa ruchowa „Zatrute jabłko”, a także tańce i wygibańce. Głównym punktem tego dnia był oczywiście konkursowy pokaz mody bajkowej, podczas którego dzieci miały okazję zaprezentować przepiękne stroje. Jury konkursowe w składzie: pan dyrektor – Marcin Bijata oraz pani Beata Biernat postanowiło nagrodzić drobnymi upominkami i pamiątkowymi dyplomami siedmioro uczniów, których stroje szczególnie wyróżniały się pośród innych. Z okazji tego wyjątkowego święta życzymy naszym podopiecznym, by magia i radość, którą czerpią z bajek towarzyszyła im na co dzień.