Miejska akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się miejska akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Burmistrz miasta Stefan Kolawiński nagrodził najlepszych uczniów i nauczycieli z bocheńskich placówek oświatowych. Na uroczystości obecni byli m.in. burmistrz Bochni Stefan Kolawiński, Dorota Palej-Maliszczak – dyrektor Miejskiego Zespołu Edukacji w Bochni, Zdzisława Gnoińska – prezes bocheńskiego koła Związku Nauczycielstwa Polskiego, dyrektorzy, wicedyrektorzy, nauczyciele szkół podstawowych i przedszkoli w Bochni oraz stypendyści. Nagrodzeni zostali m.in:

• Franciszek Boczek – Szkoła Podstawowa nr 7 – laureat etapu wojewódzkiego XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”;
  • Jakub Halberda – Szkoła Podstawowa nr 7 – laureat etapu wojewódzkiego XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”.
  • Dorota Gawęda – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 7;
  • Jerzy Kawalec – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 7;