Młodzi odważni – talenty w naszej szkole.

3.06.2024 w godzinach przedpołudniowych odbył się w naszej szkole konkurs talentów. Młodzi odważni prezentowali publiczności szkolnej swoje umiejętności. Podziwiamy ich za odwagę i za pracę nad swoimi zdolnościami, gdyż podobno sukces to 90% ciężkiej pracy, a tylko 10 % talentu.
WSZYSCY, którzy brali udział w konkursie,są zwycięzcami, serdecznie gratulujemy. Byli odważni.

A oto lista nagrodzonych dyplomem uczestników:
Adam Fischer, Małgorzata Budzyn, Patrycja Tynka, Emilia Chamielec, Zofia Trzósło, Szymon Wojewoda, Karol Piwowarczyk, Laura Słoma, Karol Pietraś, Julia Janusińska, Aleksandra Widełka, Hanna Koczanowska, Helena Pawlik, Zuzanna Góral, Wojciech Łazowski, Maja Sadowska, Małgorzata Szwed, Rita Jędrychowska, Karolina Jawień, Nadia Florkowska.
GRATULUJEMY wszystkim.

Dziękujemy za udział, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.