Nagrody i stypendia Burmistrza Miasta Bochnia 2019

Dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 1 Burmistrz Bochni nagrodził najlepszych uczniów i nauczycieli z bocheńskich placówek oświatowych.

Wśród nagrodzonych było również troje uczniów naszej szkoły. Stypendium za wybitne osiągnięcia naukowe otrzymali:

• Jakub Krupiński – Finalista etapu wojewódzkiego XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 –1948. W walce o wolną Polskę”
  • Kamila Rębilas – Finalistka etapu wojewódzkiego XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 –1948. W walce o wolną Polskę”
  • Zuzanna Wójcik – Finalistka etapu wojewódzkiego XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 –1948. W walce o wolną Polskę”,  Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego, Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki

Burmistrz Stefan Kolawiński nagrodził również trzech nauczycieli SP 7: Jolantę Kuklę, Agnieszkę Wilczyńską-Wełnę i Mirona Zagórskiego.