Odkrywamy talenty muzyczne siódemki

Dnia 21.02.2020 r odbył się w naszej szkole II Szkolny Konkurs „Odkrywamy talenty muzyczne siódemki”. Organizatorami konkursu była pani Dorota Nowak – nauczycielka muzyki oraz pan Szczepan Gołas nauczyciel języka angielskiego. Do konkursu zgłosiło się 24 uczestników z klas IV-VII. Uczestnicy prezentowali swoje talenty w trzech kategoriach: wokalnej, tanecznej i instrumentalnej. Występujących oglądała i dopingowała publiczność złożona z uczniów klas IV-VIII, nauczycieli i rodziców. Zaprezentowany repertuar był zróżnicowany i bogaty . Konkurs poprowadziła z wielką swadą  pani Katarzyna Łącka, która  postarała się o życzliwą i entuzjastyczną atmosferę. Obsługą sprzętu zajęli się Igor Kieroński i Oliwier Krawczyk z klasy VIIIb.

W przerwie obrad jury, uczennice z klasy VIIa: Ania Kukułka, Luiza Szwed przeprowadziły konkurs muzyczny , w którym pytania dotyczące muzyki kierowane były do publiczności.

Jury  w składzie: pani Dorota Nowak, pani Lidia Kaczmarek, pan Szczepan Gołas oceniało ogólny wyraz artystyczny oraz muzykalność i walory głosowe wykonawców. Po prezentacji wszystkich uczestników przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

• Kategoria instrumentalna:

Miłosz Lech – Va

Jan Fisher – Vc

Ewelina Cebula – Va

Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki ufundowane przez Szkołę, Nadleśnictwo Brzesko, Sklep ABC oraz Sklep Muzyczny.

Wszystkim wykonawcom gratulujemy wspaniałego występu i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji za rok.