Pióra i piórka czyli o bogactwie ptasiego świata

W ramach współpracy naszej świetlicy z Biblioteką Pedagogiczną w Bochni uczniowie naszej szkoły już 2 razy mieli okazję gościć na lekcjach bibliotecznych . Zajęcia pozwoliły na rozbudzenie ciekawości dzieci oraz zachęciły do sięgania po książki. Uczyły wspólnej pracy w grupie i wzajemnego szacunku. Kolejna lekcja miała miejsce w listopadzie pt. „Pióra i piórka czyli o bogactwie ptasiego świata” . Najpierw uczniowie poznali ptaki mieszkające w Polsce i ich pokarm. Później część aktywna to tworzenie w grupach własnych lapbooków. Powstały piękne prace. Wyjścia ubogaciły zajęcia w świetlicy. Uczniowie chętnie podejmowali nowe wyzwania i zadowolone spacerem wracały do szkoły. Następne wyjście 14 stycznia 2020r. Zapraszamy!