Program Innowacyjna Szkoła Google.

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że Państwa Szkoła została oficjalnie zakwalifikowana do Programu Innowacyjna Szkoła Google!

Dla przypomnienia:

Czym jest Innowacyjna Szkoła Google?

Założeniem Programu jest zapewnienie placówkom oświatowym kompleksowych rozwiązań wspierających rozwój edukacji z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi cyfrowych w zakresie obejmującym m.in.:

konfigurację, wsparcie techniczne i metodyczne dla bezpłatnej platformy Google Workspace for Education

przeszkolenie kadry dydaktycznej, zespołu IT oraz kadry zarządzającej w obszarze wykorzystania nowych technologii w szkole

przygotowanie do certyfikacji oraz vouchery na egzaminy dla Google Edukatorów

dostęp do najlepszych, certyfikowanych nauczycieli Google w Polsce (GEG Poland) oraz ich wsparcia

Szkolenia

W najbliższym czasie otrzymacie Państwo od nas propozycje terminów szkoleń online dla administratorów i nauczycieli. Korzystacie już z platformy edukacyjnej Google i zakres szkoleń będzie brał to pod uwagę. Staramy się przygotować po kilka opcji do wyboru, ale też tak, abyście jeszcze przed końcem roku mogli podejść do egzaminu Certyfikowany Edukator Poziom 1. Zachęcamy również Dyrekcję do udziału w szkoleniach!