Projekt edukacyjny „Szkolne Przygody Gangu Mocniaków”.

Dnia 30 XI 2023r. klasa 2b wraz z wychowawcą Ewą Pawlińską  przystąpiła do projektu edukacyjnego „Szkolne Przygody Gangu Mocniaków” pod patronatem sklepów „Biedronka”.

Celem programu było przekazanie dzieciom wiedzy na temat roli składników odżywczych w diecie oraz zachęcanie do jedzenia różnorodnych, zbilansowanych posiłków zgodnie z zasadami talerza zdrowego żywienia. Aby łatwiej było rozgryźć tę wiedzę dzieci miały możliwość smakowania, wąchania, dotykania, oraz kulinarnego eksperymentowania. W podejmowaniu najlepszych wyborów żywieniowych pomagał „Gang Mocniaków”. Każdy z jedenastu różnorodnych pluszowych bohaterów pokazał wartość zbilansowanego posiłku. Serdecznie dziękujemy za pomoc rodzicom! Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć!