Przyjemne z pożytecznym

26 września klasy 4a i 5b wspólnie uczestniczyły w akcji „Sprzątanie świata”. Uczniowie zbierali śmieci w drodze do siedziby OSP Chodenice, gdzie później bawili się przy ognisku i oddawali rekreacji na znajdujących się przy remizie boiskach, siłowni i placu zabaw.  Z okolicy ogródków działkowych zebrano 26 worków śmieci i jedną starą oponę. Za ich odebranie z ul. Popka dziękujemy firmie EKOMBUD. Podziękowania należą się również Strażakom za przygotowanie drewna oraz udostępnienie zaplecza kuchennego remizy, dzięki czemu nie zabrakło ciepłej herbaty do upieczonych na ognisku kiełbasek. Zarówno uczniowie, jak i wychowawcy wyrażają nadzieję, że  nie będzie to ostatnie szkolne ognisko połączone z pracą na rzecz  ochrony środowiska.