Sfotografuj to, co zobaczyłeś. Zrób z tego opowieść.

„Patrzer” – przygoda zaczyna się tuż za progiem. Sfotografuj to, co zobaczyłeś. Zrób z tego opowieść.

Pod takim hasłem 19 kwietnia odbyła się gala finałowa konkursu na fotoreportaż “Patrzer”.

W uroczystej gali rozdania nagród, która miała miejsce w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie wzięli udział zaproszeni goście: J.E. Ksiądz Biskup Stanisław Salaterski, p. Anna Paluch, poseł na Sejm RP, p. Barbara Nowak, Małopolski Kurator Oświaty, p. Ewa Sojat, Wicedyrektor Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oddział w Tarnowie, Ksiądz Zbigniew Wielgosz Kierownik oddziału Tarnowskiego Tygodnika Katolickiego “Gość Niedzielny” oraz p. Bożena Nowak Starszy Wizytator z Kuratorium Oświaty, Delegatura w Tarnowie.

Najważniejszymi uczestnikami gali rozdania nagród byli uczniowie z siedemnastu szkół podstawowych i ponadpodstawowych z diecezji tarnowskiej, którzy wzięli udział w konkursie. Towarzyszyli im ich rodzice     i opiekunowie naukowi – katecheci.

Wśród uczniów szkół podstawowych  pierwsze miejsce zajęła praca  Mikołaja Sterkowicza z naszej szkoły, za fotoreportaż pt. “Rodzina”. Mikołaj otrzymał także specjalną nagrodę Księdza Biskupa Stanisława Salaterskiego.

fotografie: Gość Niedzielny