Spotkanie autorskie

Biblioteka szkolna „ siódemki”,  30 maja, w słoneczne przedpołudnie, gościła znaną i lubianą autorkę książek dla dzieci i młodzieży, panią Katarzynę Ryrych. Spotkanie autorskie odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, dofinansowanego ze środków Instytutu Książki. Licznie przybyli uczniowie klas 6a i 5d, wraz z opiekunami, z zainteresowaniem i dużą ciekawością słuchali opowieści przybyłego gościa. Pani Katarzyna w barwny i atrakcyjny sposób, przedstawiła tajniki swojej twórczej pracy. Dziewczęta oraz chłopcy, mogli zapoznać się z warsztatem pracy pisarki, a także uzyskać odpowiedzi na wiele pytań, posłuchać anegdot, ciekawostek oraz trafnych spostrzeżeń na życie. Pani Ryrych, zachęcała zebraną publiczność do analizy poruszanych w Jej książkach problemów.

Spotkanie zakończyło się w sympatycznej atmosferze, wspólnym zdjęciem oraz rozdaniem autografów przez autorkę.