Szkolny Konkurs Recytatorski

9 marca w bibliotece szkolnej odbyły się przesłuchania do XX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Cztery pory roku w wierszach malowane”. Licznie przybyli uczniowie z klas 0-3 przedstawili interpretację własną wierszy o porach roku. Królowała, a jakże – pani wiosna, choć nie zabrakło też utworów o zimie i jesieni. Jury miało ogromny problem z wyborem najlepszych recytacji, gdyż uczniowie oprócz oryginalnej interpretacji utworów, zachwycili przygotowanymi specjalnie na tę okazję strojami.  Ostatecznie wybrano czworo uczniów, którzy będą reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie konkursu w SP nr 5 w Bochni. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie  i pomoc w przygotowaniu swych pociech na szkolne przesłuchania, a Leyli, Karolinie, Małgosi i Szymonowi życzymy powodzenia!