Turniej Szachowy

W środę 10 marca został rozegrany Turniej Szachowy uczniów klas I –III uczęszczających do świetlicy szkolnej. Celem Turnieju była popularyzacja szachów wśród dzieci oraz wyłonienie Mistrza królewskiej gry. Ta niezwykle pasjonująca, wymagająca logicznego myślenia gra przyciąga coraz to młodszych graczy. Podczas rozgrywania partii szachowych widać było na twarzach dzieci skupienie. Nad przebiegiem rozgrywek jako sędzia czuwała , absolwentka  i reprezentantka szkoły w zawodach wojewódzkich gry w szachy. Na zakończenie Turnieju zostały rozdane  drobne nagrody i słodkie upominki. Najlepszymi okazali się uczniowie klasy trzeciej:

I miejsce  Łukasz Pawłowski

II miejsce  Jan Pawłowski

III miejsce Franciszek Pawłowski

Gratulujemy zwycięzcom i uczestnikom udziału w rozgrywkach i zachęcamy innych do nauki tej  wspaniałej gry.