V Międzyszkolny Turniej Szaradziarski o Puchar Burmistrza Miasta Bochnia

5  uczniów z naszej szkoły wzięło udział w V Międzyszkolnym Turnieju Szaradziarskim o Puchar Burmistrza Miasta Bochnia, który odbył się w  Szkole Podstawowej nr 2 w Bochni.

Na rozwiązanie kilkunastu zadań z dziedziny historii, geografii, chemii, matematyki i sportu oraz drobnych szaradziarskich form wierszowanych uczniowie mieli 60 minut.

Bardzo ładny wynik i II miejsce wywalczyła nasza uczennica Emilia Halberda z klasy 8B.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy za udział w turnieju.

Puchar Burmistrza Miasta Bochnia w kategorii drużynowej wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 2 zdobywając najwyższą ilość punktów (łączny wynik 5 uczniów). Natomiast II miejsce zajęła również nasza drużyna.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.