Walentynki w świetlicy szkolnej

Nasze zajęcia w świetlicy często odbywają się w oparciu o tzw. “Kartki z kalendarza”. Tym razem to 14.02.202 – Walentynki. TIK często dostarcza nam inspiracji oraz pomysłów. Tak było i tym razem: strona www. “SZKOLNE MUZYKOWANIE” poprzez media społecznościowe (tym razem FB) zaproponowała piosenkę “Walentynkowa Bossa Nova”.

Warsztaty muzyczne nad doskonaleniem słów oraz melodii do tej piosenki trwały cały tydzień. W rezultacie udało nam się uczcić Walentynki nagraniem wyuczonej piosenki pt. “Walentynkowa Bossa Nova”, a Wy możecie ocenić rezultat końcowy. Zabawa była doskonała!

Zwróćcie, proszę, uwagę na refren piosenki, który zachęca, abyśmy byli mili dla siebie na co dzień, nie tylko w święto Walentego.

Oczywiście nie zabrakło w tym dniu “walentynkowych słodkości”: lizaków oraz czekoladowych serduszek. Było “pysznie” i wesoło.

PIOSENKA – kliknij tutaj