Warsztaty „Bezpieczne wakacje”

W dniu 24 maja oddziały przedszkolne 0c i 0d miały okazję już po raz drugi uczestniczyć w warsztatach zorganizowanych przez pana Mirosława Rydza (tatę Anka z grupy 0c J) wraz z ekipą Rescue Team Bochnia. Tym razem zajęcia dotyczyły naszego bezpieczeństwa podczas wakacyjnych zabaw zwłaszcza nad wodą. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca ratownika wodnego, jakiego używa sprzętu i w jakich sytuacjach możemy zwrócić się do niego po pomoc. Uczniowie mieli okazję wcielić się w rolę ratowników, poznać ich sprzęt ratowniczy, ale przede wszystkim w praktyczny sposób nauczyli się jak zachować się w sytuacji zagrożenia oraz jak zapobiegać wystąpieniu niebezpiecznych sytuacji.  Zerówkowicze podczas warsztatów wykazali się ogromną wiedzą i zaangażowaniem, które zostały wynagrodzone upominkami od Rescue Team Bochnia. Dziękujemy serdecznie całej ekipie i życzymy wszystkim bezpiecznych wakacji.