Wspaniały sukces naszej uczennicy.

Oliwia Ulas, uczennica naszej szkoły wzięła udział w Międzynarodowych Zawodach Nadziei Olimpijskich gdzie wywalczyła III miejsce.

Sama Oliwia tak wspomina zawody:

„Turniej odbył się 23.09.2023 roku w Opolu. Łącznie na zawodach pojawiło się niemalże 1000 zawodników, co sprawiło że walki trwały prawie do północy. Do Opola przyjechali zawodnicy z kilku krajów; Czech, Słowacji, Węgier i oczywiście Polacy. Pierwszą walkę stoczyłam dopiero po 8 godzinach trwania zawodów! Licząc wszystkie starcia, 1 przegrałam a w pozostałych 5-ciu triumfowałam. Walki wymagały ode mnie dużego skupienia i przemyślenia techniki. Stres… był ze mną odkąd weszłam na halę, jednak było to dla mnie dodatkowe poczucie adrenaliny. Oczywiście nie stanęłam na podium tylko dzięki sobie. Najwięcej zawdzięczam swojemu trenerowi, Grzegorzowi Majowi, bo to właśnie dzięki Niemu mogłam zdobyć upragniony medal. Nie zapominajmy, że oprócz trenera, dostałam także doping ze strony kolegów i koleżanek z klubu. Dzięki tym zawodom, będę mogła zawalczyć na zbliżających się Mistrzostwach Polski Młodzików w Judo! Ze stoczonych walk wyciągnęłam dużo wniosków, staram się poprawić błędy które popełniłam, i mam zamiar pracować jeszcze ciężej.”