Wycieczka 0C i 0D do Alpaca Country.

15 września dzieci z grup przedszkolnych 0C i 0D odwiedziły hodowlę alpak w Nowym Wiśniczu.  Po przywitaniu przez przesympatyczną właścicielkę Alpaca Country rozpoczęliśmy odkrywanie tego uroczego miejsca. Dzieci miały okazję zwiedzić alpakarnię, zapoznać się z etapami powstawania produktów z alpaczej wełny, a przede wszystkim poznać i nakarmić wszystkie mieszkające w tym miejscu alpaki. Nie zabrakło również czasu na integrację podczas gier i zabaw zespołowych na świeżym powietrzu. Po szalonych zabawach przyszedł czas na posiłek – pyszne grillowane kiełbaski – oraz chwilę wyciszenia i odpoczynku podczas części warsztatowej naszej wycieczki. Na zakończenie wycieczki dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i wykonane przez siebie portrety alpak.