Wycieczka do Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport.

25 kwietnia 2024 r. uczniowie z klasy 5c wraz z nauczycielami Anną Sadkowską oraz Iwoną Struzik odwiedzili Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport. Zwiedzanie rozpoczęło się od interaktywnej wystawy, podczas której uczniowie mieli okazję zdobyć wiedzę na temat funkcjonowania lotniska. W trakcie zajęć zobaczyli w praktyce, jak wygląda ścieżka odlotowo-przylotowa pasażera w terminalu portu lotniczego. Następnie klasa 5c uczestniczyła w Questingu lotniczym, który składał się z szeregu zagadek i łamigłówek pozwalających na zapoznanie z tajemnicami, jakie skrywa lotnisko. W czasie spaceru uczestnicy szukali rozwiązań do pytań zawartych na arkuszu. Warsztaty te były doskonałą formą łączącą naukę z zabawą rozwijającą umiejętności orientacji w terenie. Ostatnim punktem wycieczki było odwiedzenie tarasu widokowego, z którego uczniowie z zachwytem i podziwem obserwowali startujące oraz lądujące samoloty.